Naše BILTONG BOXy vyrábíme pouze z přírodních materiálů. BOXy fungují na 12V.

 

Tepelný příkon zajišťujeme pomocí námi navrženého systému otopných tělísek a pomocí přítahu vzduchu. Používáme PTC topidla, která splňují veškeré nároky pro naše účely. 

PTC tělesa nabízí mnoho výhod, jako je rychlý a rovnoměrný ohřev tělesa, nebo žádné kolísání výkonu navzdory působení proudícího vzduchu. Mají samoregulační funkci, dlouhou životnost a nehrozí zde nebezpečí přehřátí.

Charakteristika otopných tělísek: 

• rychlý ohřev tělesa
• samoregulační funkce
• tepelný výkon kontrolován proudícím vzduchem
• rovnoměrný ohřev bez změny výkonu
• bez rizika přehřátí
• dlouhá životnost

A TEĎ PODSTATNÁ INFORMACE !!!

k naším BOXům můžeme dodávat i teploměr s ukazatelem vlhkosti uvnitř prostoru, ale bude jeho vypovídající informace o teplotě přesná??? No asi moc ne - ohřev tělesa je vlastně ohřev masa v prostoru - ne ohřev samotného prostoru.... no jasně něco jako infra sauna a tu každý zná.... oproti tomu vlhkost bude fajn sledovat.

K těmto tělesům je integrovaný přítahový systém vzduchu ( pozor vzduch je přitahován ze zadní strany BILTONG BOXu - proto je žádoucí BOX umístit min. 10 cm od stěny či jiné překážky. 

   

Vše je zabudováno do spodní části BOXu

Přednasavené teploty nám řídí chytré jednotky používané v našich BOXech

Odtah zajišťují osazené regulovatelné ventilátory buď s LED podsvícením nebo bez

 

Takže celkem jednoduché a funkční řešení. Všechny BOXy po jejich případném potisku jsou ošetřeny lněným olejem - vynikne tím krása dřeva.

  

Rapid Contact

JE Social Icons